סדנת מדיטציה יהודית

סדנאות התחברות לקבוצות

משך הסדנה: שעה וחצי

מיקום סדנא: בחלל הסדנאות של החווה או במרחב סביב תלוי בסוג הסדנא ובעונות השנה.

תיאור הסדנא:
נתחיל בתרגול פתיחה, מדיטציית נוכחות, והקשבה, נעבור לחלק לימודי ומפגש עם טקסטים מהעולם היהודי, שירה ורוח, לימוד חוויתי מעמיק המחובר לנפש, נעבור ליישום מעשי של הלימוד, דרך תרגילי נשימה קול דמיון כתיבה, כל המסע מלווה בשירים פיוט משותף ונגינה של המנחה, (הניגון אוסף ומקשר את הרכיבים יחד).
הזדמנות לפגוש את עצמכם בצורה עמוקה, להביט בחיים בצורה פשוטה, לבחון מחדש את המובן מאליו, במרחב מחבק המבקש אמת ושהות, ולתת לה להתגלות ולצמוח מבפנים.
מוזמנים למרחב מעורר השראה בחוות שיח, ננוע בין לימוד, תרגול, שיח, והפנמה אישית וקבוצתית. נפגוש מנעד של שפות וכלים, החל מתורת הסוד היהודית, ספרות ומוזיקה , דרך כלים טיפוליים וכלה בתרגולים ופרקטיקות ממסורות שונות, כדי לפגוש את עצמנו מחדש, בפשטות וכנות. דרך היסודות הפשוטים והבסיסיים של החיים – הגוף, הנשימה, הקול, הדמיון, התקשורת, פלא הקיום.
זו הסדנא לפתוח בה את הלב, מקום לגלות בו נוכחות חדשה, מקום לגעגוע. לאפשר לעצמנו מבט חדש על המוכר שמאפשר חיים יותר ספונטניים, יותר יצירתיים, יותר אנושיים.
הסדנאות הן מודולריות וניתן להתאים את הסדנה לצרכים הספציפיים של הקבוצה – להתמקד בפן יותר לימודי/ רגשי/ מוזיקלי /יצירתי, בשיחת תיאום אישית.

זמני פעילות אפשריים: בתיאום מראש

על מעביר הסדנא:

עקיבא נתן גולדשטיין, גדל בירושלים וגר כיום בעמק האלה,
מתעסק בעולם הנפש, בעולם הרוח, בעולמות של יצירה – ובמפגש בין כל אלה.
מלווה תהליכי צמיחה אישיים בעיקר דרך שיטת “דמיונובע”, יחד עם כלים נוספים שאסף לאורך הדרך ממזרח וממערב (מדיטציות בתנועה בנשימה ובקול, וגם כלים מהתואר בחינוך ופסיכולוגיה ומלימודי פסיכותרפיה). במקביל יוצר מוזיקה –שר ומנגן, כותב, מלחין, –ובימים אלו מוציא אלבום ראשון. את עיקר ההשראה מקבל מהטבע של הארץ, מהחסידות והקבלה, מהחיבור בין הניגון היהודי לניגון הארצישראלי.

לפרטים נוספים - צרו איתנו קשר!

דילוג לתוכן